Skip to content
From North Carolina, with flavor.Shipping daily · USPS, UPS & FedExQuestions? (336) 591-1108
BuyNC.com powered by JT Outfitters
My account 0Cart
NC flavors ✦Sauces & condimentsPickles & relishBaking & pantrySnacks & treatsOur story

A taste of Carolina

Shop all NC flavors →BBQ & hot saucesPickles & sweet relishCorn meal & breadersTexas PeteCackalackyMount Olive

Fill your pantry

Soups & canned mealsVegetables, beans & fruitCanned meat & seafoodBaking & breakfastSnacks, candy & drinksBrowse all food departments →

Find a familiar favorite

Moss breaders & mixesGlory FoodsLittle Debbie treatsPeanuts & savory snacks

Need a hand finding it?
(336) 591-1108

Cackalacky Sweet Cheerwine SauceFamiliar flavors.
Carolina roots.
Explore NC favorites →

Find your favorites

Explore NC flavors →All food departments →
Sauces, pickles & pantrySauces & condimentsPickles & relishBaking, breaders & breakfast
Canned favoritesSoups & canned mealsVegetables, beans & fruitCanned meat & seafood
Snacks & familiar brandsAll snacks & treatsTexas PeteCackalackyMount OliveMoss mixes
Our story →My account

Need a hand?
(336) 591-1108

Collection: All Food

Shop by category: Sauces & Condiments | Pickles, Relish & Jams | Soups & Canned Meals | Canned Meat & Seafood | Canned Vegetables, Beans & Fruit | Baking & Pantry | Snacks, Candy & Drinks | Household & Pet

Remove all

3065 products

Filter and sort Filter

Filter and sort

Filter

3065 products

Remove all
Remove all

3065 products

  • 2 Bags Laura Lynn Baking Pecan Pieces, 6 oz

    2 Bags Laura Lynn Baking Pecan Pieces, 6 oz

    2 Bags Laura Lynn Baking Pecan Pieces, 6 oz

    Regular price $25.15 USD
    Regular price Sale price $25.15 USD
    Unit price /  per 
  • 6 Cans Laura Lynn Cheddar Cheese Soup Condensed, 10.75 oz

    Laura Lynn Cheddar Cheese Soup Condensed, 10.75 oz

    Laura Lynn Cheddar Cheese Soup Condensed, 10.75 oz

    Regular price From $3.15 USD
    Regular price Sale price From $3.15 USD
    Unit price /  per 
  • 2 Jars Laura Lynn Creamy Peanut Butter, 40 oz

    2 Jars Laura Lynn Creamy Peanut Butter, 40 oz

    2 Jars Laura Lynn Creamy Peanut Butter, 40 oz

    Regular price $26.00 USD
    Regular price Sale price $26.00 USD
    Unit price /  per 
  • 4 Bags Laura Lynn Fettuccine Pasta, 16 oz

    4 Bags Laura Lynn Fettuccine Pasta, 16 oz

    4 Bags Laura Lynn Fettuccine Pasta, 16 oz

    Regular price $13.30 USD
    Regular price Sale price $13.30 USD
    Unit price /  per 
  • 2 Bags Laura Lynn Regular Marshmallows, 10 oz

    2 Bags Laura Lynn Regular Marshmallows, 10 oz

    2 Bags Laura Lynn Regular Marshmallows, 10 oz

    Regular price $6.65 USD
    Regular price Sale price $6.65 USD
    Unit price /  per 
  • 4 Cans Laura Lynn Peaches Diced in 100% Juice, 16 oz

    4 Cans Laura Lynn Peaches Diced in 100% Juice, 16 oz

    4 Cans Laura Lynn Peaches Diced in 100% Juice, 16 oz

    Regular price $24.20 USD
    Regular price Sale price $24.20 USD
    Unit price /  per 
  • 4 Bottles Laura Lynn Easy Squeeze Tartar Sauce, 12 oz

    4 Bottles Laura Lynn Easy Squeeze Tartar Sauce, 12 oz

    4 Bottles Laura Lynn Easy Squeeze Tartar Sauce, 12 oz

    Regular price $19.20 USD
    Regular price Sale price $19.20 USD
    Unit price /  per 
  • Laura Lynn Butterscotch Disks, 10.5 oz

    Laura Lynn Butterscotch Disks, 10.5 oz

    Laura Lynn Butterscotch Disks, 10.5 oz

    Regular price $8.40 USD
    Regular price Sale price $8.40 USD
    Unit price /  per 
  • 4 Bottles Laura Lynn Hot Sauce, 6 oz

    4 Bottles Laura Lynn Hot Sauce, 6 oz

    4 Bottles Laura Lynn Hot Sauce, 6 oz

    Regular price $10.80 USD
    Regular price Sale price $10.80 USD
    Unit price /  per 
  • 4 Bags Laura Lynn Wide Egg Noodles, 12 oz

    4 Bags Laura Lynn Wide Egg Noodles, 12 oz

    4 Bags Laura Lynn Wide Egg Noodles, 12 oz

    Regular price $25.05 USD
    Regular price Sale price $25.05 USD
    Unit price /  per 
  • Laura Lynn Cinnamon Disks, 10.5 oz

    Laura Lynn Cinnamon Disks, 10.5 oz

    Laura Lynn Cinnamon Disks, 10.5 oz

    Regular price $8.40 USD
    Regular price Sale price $8.40 USD
    Unit price /  per 
  • 2 Boxes Laura Lynn Blueberry Fruit & Grain Bars 8 Count, 10.4 oz

    2 Boxes Laura Lynn Blueberry Fruit & Grain Bars 8 Count, 10.4 oz

    2 Boxes Laura Lynn Blueberry Fruit & Grain Bars 8 Count, 10.4 oz

    Regular price $14.20 USD
    Regular price Sale price $14.20 USD
    Unit price /  per 
  • 6 Cups Laura Lynn Mac & 3 Cheese Cup Single, 2.5 oz

    6 Cups Laura Lynn Mac & 3 Cheese Cup Single, 2.5 oz

    6 Cups Laura Lynn Mac & 3 Cheese Cup Single, 2.5 oz

    Regular price $16.15 USD
    Regular price Sale price $16.15 USD
    Unit price /  per 
  • 4 Bottles Laura Lynn Traditional Italian Dressing, 16 oz

    4 Bottles Laura Lynn Traditional Italian Dressing, 16 oz

    4 Bottles Laura Lynn Traditional Italian Dressing, 16 oz

    Regular price $25.05 USD
    Regular price Sale price $25.05 USD
    Unit price /  per 
  • 4 Bags Laura Lynn Jasmine Rice Bag, 2 lb

    4 Bags Laura Lynn Jasmine Rice Bag, 2 lb

    4 Bags Laura Lynn Jasmine Rice Bag, 2 lb

    Regular price $31.80 USD
    Regular price Sale price $31.80 USD
    Unit price /  per 
  • Laura Lynn Salt Water Taffy, 6.75 oz

    Laura Lynn Salt Water Taffy, 6.75 oz

    Laura Lynn Salt Water Taffy, 6.75 oz

    Regular price $8.40 USD
    Regular price Sale price $8.40 USD
    Unit price /  per 
  • 1
  • …
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • …
  • 192
BuyNC.com powered by JT Outfitters

North Carolina favorites.
Southern pantry staples.
A little taste of home.

Shop the shelves

NC flavorsSauces & condimentsPickles & relishBaking & pantrySnacks & treats

We're here to help

Shipping informationReturns & questionsMy accountOur story

Let's talk good food.

(336) 591-1108

Monday–Friday, 9am–5pm ET
Walnut Cove, North Carolina

BuyNC, powered by JT Outfitters

© 2026 BuyNC.comBack to top ↑
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.